RU

Підтримайте команду LIGA.net: всього дві хвилини й два кліка

12.10.2017, 17:31
Підтримайте команду LIGA.net: всього дві хвилини й два кліка - Фото
54699f09f91a344a2b88fa7d3328e673.jpg

Наша команда пройшла відбірковий конкурс на громадські проекти для Києва. Якщо ви підтримаєте - медіагігієна пошириться на столицю.

ПРОГОЛОСУВАТИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ КМДА: gb.kyivcity.gov.ua/projects/805

ЩО Й ДЛЯ КОГО. Ми створюємо "Столичний барометр". Наш новий проект для столиці - це атака на корупціонерів і журналістський контроль за розвитком міста. Ми створюємо ресурс для киян, де будемо разом з читачем від району до району в інтерактивному режимі стежити за тим, щоб влада Києва працювала в інтересах городян, а ЗМІ писали про це чесно. Ми будемо писати про конфлікти із забудовниками і збереження історичного обличчя Києва, про транспортні проблеми, корупцію та умови для бізнесу. Ми завжди на зв'язку і кожен зможе повідомити про свою проблему.

ХТО МИ. Наша команда - досвідчені журналісти і експерти в медіа, за спиною яких успіх і репутація. Ми - команда, яка вже багато років працює над проектом LIGA.net. Але ще ми - кияни. Любимо своє місто і хочемо зробити його містом без корупції. Містом, де приємно і безпечно жити. Для успіху проекту у нас є досвід, прагнення і все ви.

ДЕТАЛІ. Наш проект - це щотижневі рейтинги районів; регулярні огляди джинси в ЗМІ на міську тематику; самі об'єктивні новини про Київ; боротьба з незаконною забудовою; підтримка громадських ініціатив; допити чиновників (з пристрастю); акцент на громадянське суспільство - ми створюємо проект для киян, які хочуть і готові діяти, щоб допомогти собі і своїм сусідам.

ДОПОМОГТИ. Проголосувати за наш проект за цим посиланням:
gb.kyivcity.gov.ua/projects/805. Також підтримайте наших друзів gb.kyivcity.gov.ua/projects/850.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини