RU

Підрядник пояснив, чому камери на дільницях обійшлися в мільярд

11.10.2012, 14:36
Підрядник пояснив, чому камери на дільницях обійшлися в мільярд - Фото
a51258d26cdb3298beb333b071fecaa7.jpg
Більше половини коштів, виділених на проект з впровадження системи відеоспостереження за виборами, будуть витрачені на послуги телеком-операторів, зокрема, на забезпечення онлайн-трансляції. Про це сьогодні в ході презентації роботи системи відеоспостереження заявив технічний фахівець компанії Sitronics Владислав Нам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, загальна вартість проекту оцінюється в 993,6 млн.грн., які виділяються з державного бюджету. У той же час, вартість обладнання, яке буде встановлене на 32 тисячах дільниць, складе приблизно 200 млн.грн. Відповідаючи на питання, на що будуть використані інші засоби, Владислав Нам підкреслив: "Обладнання - це тільки вершина айсберга. Насправді айсберг величезний, і дев'ять десятих його приховано під поверхнею. Більше половини бюджету складають послуги телеком-операторів для того, щоб забезпечити трансляцію зображення. Вартість організації каналів зв'язку дуже висока ".

За його словами, фіксованим дротовим зв'язком в Україні обладнані тільки близько 40% ділянок, а на решті необхідно розгортати точки бездротового зв'язку різних стандартів. Крім того, компанія Sitronics наймала сотні фахівців, які заливали програмне забезпечення на ноутбуки з програмно-апаратних комплексів.

Нагадаємо, 17 жовтня системи відеоспостереження на виборчих дільницях почнуть працювати в дослідно-промисловому режимі експлуатації. За словами Катерини Чалої - гендиректора компанії Sitronics, яка стала генеральним підрядником впровадження систем відеомоніторингу за виборами, - вартість відеонабора становить 7128 грн. У програмно-апаратні комплекси, які ставляться на ділянках, входять ноутбук НР Pro Book 4540 s 15.6, камера Logitech C310, USB-подовжувач, мережевий подовжувач Defender, металева шафа з замком, тросик безпеки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини