RU

Підрахунок голосів на дільницях п'яти округів завершено, - ЦВК

16.12.2013, 10:15
Підрахунок голосів на дільницях п'яти округів завершено, - ЦВК - Фото
Михайло Охендовський
Станом на 6:00 16 грудня підрахунок голосів виборців був завершений усіма без винятку 649 дільничними виборчими комісіями всіх 5 одномандатних округів, де напередодні відбулося голосування з виборів депутатів до Верховної Ради. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

"Зараз триває процес транспортування протоколів дільничних виборчих комісій та іншої виборчої документації до окружних комісій, а також введення даних за змістом таких протоколів в систему "Вибори", - заявив Охендовський, слова якого наводить прес-служба ЦВК.

За словами Охендовського, всі окружні комісії вже приймали рішення про необхідність уточнення окремих протоколів ДВК, зокрема у зв'язку з неправильним відображенням у протоколах відомостей про кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають обліку. Так, на 07:00 в окрузі № 94 відповідні рішення були прийняті по протоколах про підрахунок голосів виборців 11 ДВК, на окрузі № 132-2, № 194-3, №197-4, № 223-3.

"Дані за змістом протоколів таких ДВК, як правило, вводяться в систему "Вибори" тільки після їх уточнення і повторної доставки в ОВК. Це зумовлює об'єктивні затримки з введенням інформації. В окрузі № 197 окружна виборча комісія прийняла рішення про повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці № 710881, у зв'язку з порушенням цілісності пакетів з бюлетенями", - додав Охендовський.

Нагадаємо, станом на 09:40 ЦВК опрацювала 61,94% протоколів виборчих комісій на довиборах народних депутатів у п'яти одномандатних округах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини