RU

Підписано закон про переведення дачних будинків у житлові

24.09.2014, 14:57
Підписано закон про переведення дачних будинків у житлові - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1673-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків в житлові будинки та реєстрації в них місця проживання". Про це повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до закону, громадяни мають право на переведення дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України. Рішення про переведення приймається відповідними органами місцевого самоврядування.

Законом визначено, що місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово. Тимчасово, до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення і садівничі товариства в приміських зонах враховуються за тими населеними пунктами, з якими вони пов'язані адміністративно або територіально.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини