Підписано закон про перерахунок забезпечення військових

28.09.2016, 13:26
Підписано закон про перерахунок забезпечення військових - Фото
Петро Порошенко (фото - president.gov.ua)

Закон спрямований на посилення соціального захисту військовослужбовців

Президент Петро Порошенко  підписав Закон Про внесення зміни до статті 9 закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей щодо забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення, прийнятий Верховною Радою 6 вересня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон спрямований на посилення соціального захисту військовослужбовців. "Документом встановлюються правові підстави для проведення перерахунку грошового забезпечення сім'ям тих військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, які були захоплені в полон або стали заручниками на території проведення АТО під час бойових дій", - наголошується в повідомленні .

Згідно з новою редакцією пункту 6 статті 9 закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів ї сімей, за військовослужбовцями, захопленими в полон або заручниками, а також інтернованими в нейтральних державах або зниклими, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інші щомісячні додаткові види грошового забезпечення.

Сім'ям цих військовослужбовців щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в порядку і в розмірах, встановлених Кабміном.

"У той же час ці положення закону не поширюються на військовослужбовців, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (місця служби) або дезертирували з лав Збройних Сил України, інших підрозділів і правоохоронних органів", - йдеться в повідомленні.

Представник України в підгрупі з гуманітарних питань тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко у себе в Facebook зазначила, що це дуже важлива новина для родичів заручників.


Читайте також: Грицак розповів про тортурні ОРДЛО і умови утримання бойовиків

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить