RU

Підготовлена нова Воєнна доктрина України - Міноборони

25.08.2015, 12:11
Підготовлена нова Воєнна доктрина України - Міноборони - Фото
Фото: прес-служба Міноборони
Підготовка основних стратегічних документів оборонного планування з метою стримування військової агресії Росії в Донбасі завершена. Про це сьогодні на брифінгу заявила представник Міністерства оборони полковник Вікторія Кушнір.

"Нині Міністерство оборони України завершило підготовку ключових стратегічних документів оборонного планування", - передає її слова прес-служба відомства.

За інформацією прес-офіцера, оборонне відомство підготувало Військову доктрину України, концепцію розвитку сектору безпеки і оборони, концепцію державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил на 2015-2020 роки, а також стратегічний оборонний бюлетень.

Крім цього, Кушнір зазначила, що на розгляд уряду внесено проект державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації ЗСУ на наступні два роки. Вона підкреслила, що головним пріоритетом Міноборони є "створення високомобільних, професійних, добре оснащених Збройних Сил, готових до виконання завдань за призначенням для забезпечення обороноздатності держави та стримування військової агресії на сході країни".

Нагадаємо, перша редакція Воєнної доктрини України була прийнята постановою Верховної Ради 19 жовтня 1993 року. Друга її редакція прийнята указом президента 15 червня 2004 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини