Під Український дім знову прийшли судові виконавці

06.07.2012, 16:12
Під Український дім знову прийшли судові виконавці - Фото
45c6dc5f7be67bc5f4322d51950cc2ce.jpg

Виконавці посилаються на рішення суду, яким заборонено проведення акцій на Майдані, біля адміністрації Януковича, Ради та на Європейській площі

До Українського дому, де проходить акція на підтримку української мови і проти закону про принципи мовної політики, вдруге прийшли судові виконавці з постановою суду про заборону проведення мирних зборів в центрі міста.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, судові виконавці послалися на рішення Окружного адміністративного суду від 3 липня, яким з 4 по 9 липня заборонено проведення мирних зібрань на площі Незалежності, Хрещатику, біля будівель адміністрацій президента та Верховної Ради, Українського будинку і на Європейській площі.

Нагадаємо, що в середу, 4 липня, судові виконавці вже приходили із цим же рішенням суду. Народний депутат Андрій Парубій, коментуючи черговий візит судових виконавців, припустив, що це не спричинить ніяких наслідків. "У них те ж саме рішення суду, вони тільки у своєму акті прізвища поміняли, кому його вручати, оголосили все це іншим людям і пішли. Я думаю, що нічого не буде. Їм просто потрібно перед начальством своїм звітувати, що вони щось роблять ", - сказав він. Разом з тим, судові виконавці не відповіли на питання ЛІГАБізнесІнформ, чи підуть вони на вулицю Банкову, де також проходить альтернативна провладна акція.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих