RU

Під Український дім знову прийшли судові виконавці

06.07.2012, 16:12
Під Український дім знову прийшли судові виконавці - Фото
45c6dc5f7be67bc5f4322d51950cc2ce.jpg
До Українського дому, де проходить акція на підтримку української мови і проти закону про принципи мовної політики, вдруге прийшли судові виконавці з постановою суду про заборону проведення мирних зборів в центрі міста.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, судові виконавці послалися на рішення Окружного адміністративного суду від 3 липня, яким з 4 по 9 липня заборонено проведення мирних зібрань на площі Незалежності, Хрещатику, біля будівель адміністрацій президента та Верховної Ради, Українського будинку і на Європейській площі.

Нагадаємо, що в середу, 4 липня, судові виконавці вже приходили із цим же рішенням суду. Народний депутат Андрій Парубій, коментуючи черговий візит судових виконавців, припустив, що це не спричинить ніяких наслідків. "У них те ж саме рішення суду, вони тільки у своєму акті прізвища поміняли, кому його вручати, оголосили все це іншим людям і пішли. Я думаю, що нічого не буде. Їм просто потрібно перед начальством своїм звітувати, що вони щось роблять ", - сказав він. Разом з тим, судові виконавці не відповіли на питання ЛІГАБізнесІнформ, чи підуть вони на вулицю Банкову, де також проходить альтернативна провладна акція.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини