RU

Під Український дім у Києві прийшли нові голодуючі

19.07.2012, 11:46
Під Український дім у Києві прийшли нові голодуючі - Фото
Ці активісти вже припинили голодування
Під Український дім після оголошення кінця акції протесту прийшли інші голодуючі. Як повідомляє Українська правда, зараз там голодують п'ять осіб.

На питання, чи становлять люди якусь організацію, вони відповідають, що прийшли під Український дім як громадяни.

Приблизно о 6:00 в четвер міліція відтіснила учасників акції нижче по сходинках, і поставила огорожу. Кілька правоохоронців розставлені по периметру огорожі. Близько 8:00 перед Українським домом були помічені депутат від НУНС Іван Заєць та голова КУПР Сергій Мельниченко.

Ніяких прапорів політичних партій під Українським домом немає. Вранці там стояв плакат об'єднаної опозиції "Україна проти Януковича", проте одна з учасниць акції поклала його в кущі, пояснивши, що тут проходить "не політична акція".

Нагадаємо, вчора учасники акції під Українським домом заявили, що вийшли з голодування, щоб перейти до активних дій проти влади. "Сьогодні, 18 липня, ми оголошуємо днем ​​початку активного наступу. Ми створили координаційну раду "Український дім", який буде вести боротьбу за верховенство права і припинення державних злочинів", - заявила учасниця голодування.

До координаційної ради входять, зокрема, представники громадських організацій, у тому числі Фундації регіональних ініціатив, Молодої просвіти, Захисти старий Київ, Асоціації підприємців малого та середнього бізнесу та ін. "Активні дії" будуть полягати в роботі координаційної ради у регіонах з громадянами та громадськими організаціями. Захисники української мови залишають за собою площу перед Українським домом як творчий майданчик для виступів, лекцій, концертів та іншої інформаційно-просвітницької роботи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини