RU

Під Радою збираються прихильники й противники мовного закону

05.06.2012, 09:01
Під Радою збираються прихильники й противники мовного закону - Фото
Фото: Наталія Тарасовська, ЛігаБізнесІнформ
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на вулиці Грушевського під стінами Верховної Ради зібралося більше тисячі людей з прапорами й символікою Партії регіонів. Ці люди кажуть, що прийшли на підтримку законопроекту регіоналів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.

Ще з ночі для проведення цієї акції вулицю Грушевського обнесли залізними щитами. Рух по вулиці перекрито. Навпроти будівлі парламенту встановлена ​​велика сцена з написом: "Одна страна - два языка". З колонок лунають радянські пісні.

Правоохоронці не впускають і не випускають людей за територію огорожі. Журналісти й співробітники Верховної Ради можуть пройти по посвідченню. У Маріїнському парку стоять кілька десятків автобусів з правоохоронцями. Близько ста співробітників Беркута вишикувані по периметру будівлі парламенту.

Разом з тим до Верховної Ради починають підходити прихильники опозиції, які раніше анонсували акцію проти законопроекту Колесніченка-Ківалова. Тим не менш, всі підходи до парламенту для них закриті. Зараз близько сотні людей з прапорами об'єднаної опозиції зібралися по вулиці Грушевського напроти Кабінету міністрів. Організатори намагаються встановити сцену. Також представники опозиції збираються на вулиці Шовковичній.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини