RU

П'ять українських лівих партій до осені планують об'єднатися

12.03.2011, 16:10
П'ять українських лівих партій до осені планують об'єднатися - Фото
b8bc3a7977e93c30bae6747eec1676e9.jpg

П'ять українських лівих партій до осені планують об'єднатися
П'ять українських лівих партій до осені планують об'єднатися. Таке рішення було прийнято сьогодні на форумі українських демократичних лівих сил, на якому були присутні керівники і представники партій "Народна влада", СДПУ, СДПУ(О), "Справедливість", Українська селянська демократична партія.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, як повідомив журналістам лідер партії "Народна влада" Іосиф Вінський (на фото), представники лівих сил пропонують об'єднатися і іншим колегам з табору.

Відповідаючи на питання, коли планується створення єдиної партії, І.Вінський сказав: "Ми поставили собі план - 1 вересня".

Під час прес-конференції лідер партії "Справедливість" Станіслав Ніколаєнко висловив впевненість у тому, що до об'єднання "повністю або частково" приєдналися Соцпартія.

Відповідаючи на питання щодо лідера майбутнього об'єднання, І.Вінський висловив думку, що "лідер сформується під час політичного процесу". Він також наголосив, що сам апріорі відмовляється від лідерства у новій партії.

І.Вінський також зазначив, що у цей час вирішується питання свідоцтва якої з партій буде прийнято за основу. Водночас, за його словами, це не означає, що об'єднання візьме назву цієї партії. Питання назви також буде обговорюватися, а структура об'єднання буде складатися знизу від регіональних організацій.

Відповідаючи на питання про фінансування, лідери партій зазначили, що у цей час фінансування здійснюється коштом партійних внесків.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини