RU

Підрахунок голосів у Харкові може затягнутися

01.11.2010, 18:35
Підрахунок голосів у Харкові може затягнутися - Фото
15ee1e66edeeb5de132885fe9463f27b.jpg

Підрахунок голосів у Харкові може затягнутися

Кандидат на пост мера Харкова Арсен Аваков заявив, що підрахунок голосів у місті просувається дуже повільно і проблематично. За його словами, члени міської територіальної виборчої комісії закінчать оброблення всіх бюлетенів не раніше, ніж через 30 годин.

Як повідомили у прес-службі харківського осередку БЮТ, членам харківських дільничих комісій, доводиться годинами стояти у черзі перед міською територіальною виборчою комісією, щоб здати протоколи і бюлетені. Сьогодні робота комісії припинялася - її члени вирішували, яким чином можна пришвидшити процес оброблення голосів.

Проблематичність підрахунку голосів пояснюється тим, кажуть у прес-службі, що міська рада близько півроку назад скасувала районні виборчі комісії, водночас, створивши "вузьку шийку пляшки", - всі дільниці здають протоколи і бюлетені прямо у міськвиборчком. За словами опозиційного кандидата, документи всіх 597 дільниць приймають 18 осіб, які вже третю добу працюють без сну.

Водночас, як повідомив А.Аваков, за результатами паралельного підрахунку голосів (65% бюлетенів) він на 2% випереджає свого основного конкурента.

Також, згідно з повідомленням прес-служби, на деяких виборчих дільницях зафіксована підміна результатів голосування.

Так, за словами заступника глави обласного штабу партії "Батьківщина" Віталія Маляренка, на 68-ій і 168-ій виборчих дільницях зафіксовано невідповідність протоколів даним, отриманим під час голосування. Зміна результатів відбувається на користь кандидата на пост міського голови Г.Кернеса. "Такі факти, що почалися, зараз розкриваються, далеко не одиничні. У нас набралося їх вже близько двох десятків. Ситуація дуже тривожна", - зазначив В.Маляренко.

Про факти фальсифікації, за даними прес-служби, заявили члени цих виборчих комісій і спостерігачі від "Батьківщини".

Ситуація щодо дільниць у цей час перевіряється народними депутатами, наголосили в опозиції. З боку міського штабу "Батьківщини" готуються відповідні звернення до міської територіальної виборчої комісії і прокуратури. "Подробиці будуть пізніше. Зараз ми зайняті перевіркою", - коментує ситуацію В.Маляренко.

Арсен Аваков: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини