RU

Підписання угоди про асоціацію України і ЄС в 2009 році малоймовірне

12.10.2009, 16:27

Угоду про асоціацію з Європейським Союзом навряд чи може бути підписано у 2009 році. Про те, що такий прогноз є супероптимістичним, заявив сьогодні на прес-конференції представник України при ЄС Андрій Веселовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, за словами А.Веселовського, істотно допрацьовується 4-й розділ угоди щодо зони вільної торгівлі в зв'язку з економічною кризою. Такі розділи проекту угоди, як політика і безпека, юстиція, свобода і безпека громадян, узгоджені на 95%. Третій розділ - секторальна співпраця - узгоджений майже на 90%.

"Зона вільної торгівлі знаходиться у переговорному процесі, причому досить складному... Півтора-два роки тому, коли ми починали переговори щодо зони вільної торгівлі, і українська економіка, і економіка ЄС була в зовсім іншому стані. Криза змінила не стільки бюджети, скільки пріоритети для різних напрямів виробництва і послуг", - сказав А.Веселовський.

Він наголосив, що така зміна пріоритетів багато що поміняла для обох договірних сторін. Відповідаючи на питання, чи можливо підписати угоду про асоціацію з ЄС до кінця 2009 року, А.Веселовський сказав: "До кінця цього року, я б сказав, що це супероптимістичний сценарій, але подивимося на 2010-й".

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини