RU

Під Верховною Радою відбудеться концерт для депутатів

02.03.2011, 11:10

Сьогодні о 14:00 біля комітетів Верховної Ради України відбудеться акція "Українську музику – в ефір! Концерт для депутатів". Таким чином діячі культури, музиканти і небайдужі громадяни збираються протестувати проти прийняття закону, яким скасовується обов'язкова 50% квота для української музики у теле- і радіоефірах.

Імпровізований концерт під стінами парламенту влаштують групи "Гуляйгород", "Самі свої", "Володар", "Астарта", а також Тарас Компаніченко. Крім того, свою позицію висловлять Галя Тельнюк (група "Сестри Тельнюк"), Хома з групи "Мандри", Фагот з "ТНМК", лідер групи "Mad Heads XL" Вадим Красноокий і Вова зі Львова.

Акція буде проводитися без партійної та організаційної символіки.

Нагадаємо, 1 лютого Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект, яким пропонується скасувати привілеї для українських авторів і виконавців у радіо- і телеефірі, всупереч рекомендаціям Головного науково-експертного управління ВР, яке вважає цей документ таким, що суперечить Конституції.

2 березня відбудеться засідання парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації, який повинен розглядати цей законопроект до другого читання.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини