RU

Під парламентом мітингують проти законопроекту про мови

18.10.2010, 11:15

Під парламентом мітингують проти законопроекту про мови
Під стінами Верховної Ради України проходить мітинг з вимогою відкликати з реєстрації законопроект про мови в Україні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, мітинг проходить у рамках кампанії "Займіться справою, а не мовою".

Учасники акції протесту вважають, що законопроект про мови має на меті розділити українців за мовною ознакою, налаштувати простих людей один проти одного і не дати їм об'єднатися проти дій влади в економічній і соціальній сферах.

"У проекті закону наголошується тільки на одній із мов національних меншин - російській. До того ж не приділяється належної уваги мовам інших народів, які живуть в Україні на своїх етнічних територіях і не мають іншої держави, де б їхні мови могли б зберігатися і розвиватися: кримськотатарський, гагаузький, караімський, кримчатські мови", - йдеться у заяві мітингувальників.

За словами організаторів акції протесту, мітинги з аналогічними вимогами сьогодні проходять у ряді обласних центрів біля облдержадміністрацій. "Українці, громадяни різних національностей, яким небайдужа доля України, закликають владу зайнятися справою: тарифами на газ, цінами на продукти харчування, зарплатами, іншими економічними і соціальними проблемами, а не питаннями, які розділяють країну і суперечать її Конституції", - зазначають учасники акції.


Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що зареєстровано у Верховній Раді законопроект "Про мови в Україні" у разі його прийняття усуне факти дискримінації інших мов, насамперед російської.


Двомовність - за і проти: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини