RU

ОУН вітає рішення Ющенка щодо Бандери

22.01.2010, 17:48

Організація українських націоналістів (бандерівців) вітає українську націю з Указом Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степану Бандері.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Української інформаційної служби, в ОУН наголосили: "Видавши цей Указ, Віктор Ющенко назавжди залишиться для України першим справді національним Президентом, який, всупереч величезним перешкодам, відстояв нашу національну гідність, сприяючи визнанню Голодомору геноцидом українського народу, відродивши пам'ять про велике історичне минуле України, про героїв, які вели за собою націю у важкі часи - Івана Мазепу, Симона Петлюру, Романа Шухевича, Степана Бандеру".

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко присвоїв лідеру Організації українських націоналістів С.Бандері звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно). В Указі Президента зазначено, що С.Бандера був нагороджений "за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявленні героїзму і самопожертву у боротьбі за незалежну українську державу".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини