RU

Оцінка рекламістів: вибори виграв традиційний кандидат без креатива

10.02.2010, 17:11

Президентські вибори в Україні виграв кандидат з традиційним образом і рекламною кампанією. Про це заявив на прес-конференції генеральний директор компанії стратегічних комунікацій Publicity Creating Валерій Курейко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Курейко зазначив, що до другого туру президентських виборів пройшли саме ті два кандидати, які були найбільш традиційними, активні і відомі. "Як правило, клієнт замовляє креатив, а обирає традицію. Тобто у цьому відношенні ми отримали двох традиційних кандидатів у другому турі, і з них більш традиційний переміг. Щодо цього революції у нас не сталося", - вважає В.Курейко.

Також традиційністю рекламної кампанії експерт пояснив і високу електоральну підтримку Сергія Тігіпка. "Тігіпко - традиційний кандидат, який говорив нове, але в традиційних формах. Безумовно, це впливало на електорат, і люди йому вірили", - наголосив він.

За даними рекламістів, під час президентської виборчої кампанії в Україні кандидати на пост глави держави витратили на рекламу і піар-послуги від 2 до 3 млрд. грн.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини