RU

Отруєння Ющенка: суд розглядає третій епізод справи Луценка

02.04.2012, 10:00
Отруєння Ющенка: суд розглядає третій епізод справи Луценка - Фото
24570b52b6d70d8c5d76a1b827641690.jpg
У Печерському суді Києва почалося слухання по третьому епізоду кримінальної справи відносно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який 21 січня 2012 року був виділений в окрему справу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, вести справу за даним епізодом буде суддя Анна Медушевська. Луценко на сьогоднішнє засідання не доставлений.

Суть звинувачення по цьому епізоду полягає в тому, що Луценко на посаді Міністра внутрішніх справ в рамках розслідування отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка санкціонував незаконне стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Сацюка Валентином Давиденком.

Обвинуваченими по цьому епізоду разом з Луценком проходять колишні співробітники департаменту оперативної служби МВС Олег Павленов і Володимир Тарасенко.

В обвинувальному висновку з цього епізоду сказано: "Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади і посадовими особами, які вчинили зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби, яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденка". У той же час, сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини