RU

Острову нардепа Льовочкіної суд призначив експертизу - ЗМІ

01.08.2016, 14:23
Острову нардепа Льовочкіної суд призначив експертизу - ЗМІ - Фото
Юлія Лёвочкина
Суд призначив експертизу острівної ділянки площею 3,24 га біля річки Козинка, якf за документами належить народному депутату  Юлії Льовочкіній. Про це з посиланням на відповідну ухвалу суду від 19 липня пише видання  Нашi грошi.

Зокрема, за даними  реєстру, у провадженні Обухівського райсуду Київської області знаходиться справа про витребування у нардепа Льовочкіної 3,24 га землі біля Козинки.

До початку розгляду справи представник Льовочкіної подав клопотання про призначення земельно-технічної експертизи, щоб встановити, чи належить спірна ділянка до водного фонду і чи є вона островом.

Острову нардепа Льовочкіної суд призначив експертизу - ЗМІ
Проти такого клопотання заперечувала Києво-Святошинська прокуратура, стверджуючи, що в позові не було вказано, що ділянка є островом. Прокуратура визначила її як ділянку "що знаходиться в прибережній зоні водного фонду". У прокуратурі вважають, що експертиза затягне розгляд справи і "не дозволить суду зробити правильні висновки".

Суд частково задовольнив клопотання і призначив експертизу, яка повинна з'ясувати, до якої категорії земель відносилися ділянки, коли виділялися первинним власникам рішеннями виконкому Козинської селищної ради з 1998 по 2014 рік, а також чи відноситься сьогодні ділянка Льовочкіної до земель водного фонду. Питання, чи є ділянка островом, експертиза з'ясовувати не буде, оскільки суд зазначив, що в Земельному кодексі немає такої категорії земель, як "острів".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Юлія Льовочкіна оформила у власність цю землю в 2014 році після Євромайдану. При цьому ділянка має цільове призначення "для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд".

Острову нардепа Льовочкіної суд призначив експертизу - ЗМІ


Острів з'єднується з берегом мостом (на карті - виділено жовтим), де розташований другий, вже побудований, будинок Льовочкіної на ділянках площею 0,42 га.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини