Останнє опитування показало прагнення українців до вступу в ЄС

27.09.2016, 12:24
Останнє опитування показало прагнення українців до вступу в ЄС - Фото
fc56ac4980ac30a42cb898bff9ead7e1.jpg

Українців, які вважають за необхідне розвивати західний вектор зовнішньої політики країни, в чотири рази більше, ніж тих, хто дивиться в бік РФ

Половина українців вважають, що майбутнє України - в складі Європейського Союзу. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного фахівцями Центру Разумкова, передає кореспондент ЛІГА.net.

45,8% опитаних українців виступають за зовнішньополітичний пріоритет відносин з країнами ЄС. Тільки кожен восьмий виступає за зміцнення російського вектора зовнішньої політики (12,6%), а ще 6,9% респондентів вважають пріоритетними контакти з іншими країнами СНД.

Позитивну відповідь на на питання "Чи потрібно Україні вступити до Європейського Союзу?" дає половина опитаних - 49,7%. Кожен третій українець (35,3%) вважає, що вступати в ЄС Україні не потрібно.

Останнє опитування показало прагнення українців до вступу в ЄС
При цьому більше за інші регіони вступ в ЄС підтримують на заході і в центрі України - 77,4% і 55,8% відповідно.

Проти входження в Євросоюз найбільше громадяни налаштовані на сході в цілому (57,6%), в Донбасі зокрема (52,8%) і на півдні країни - 44,0%.

Останнє опитування показало прагнення українців до вступу в ЄС

Опитування проводилося 9-14 вересня 2016 року серед 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і ОРДЛО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить