Основні проблеми українців - брак грошей і війна - соцопитування

30.07.2015, 15:27
Основні проблеми українців - брак грошей і війна - соцопитування - Фото
Більше половини українців вважають основною проблемою матеріальне становище своєї родини, війну на сході і мобілізацію

Більше половини українців вважають основною проблемою матеріальне становище своєї родини, війну на сході і мобілізацію

Більше половини українців вважають основною проблемою матеріальне становище своєї сім'ї, більше третини - війну на сході і мобілізацію. Такі дані дослідження центру Соціальний моніторинг та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко, які представила сьогодні на прес-конференції заввідділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України Ольга Балакірєва, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сума відповідей на питання про те, які основні проблеми турбують респондентів, не дорівнює 100%, так як у респондентів була можливість вибрати кілька варіантів відповідей. Так, 54,3% основною проблемою назвали матеріальне становище своєї сім'ї, 45% - зростання цін, 40% - тарифи на комунальні послуги, 37,5% - конфлікт на сході України і мобілізацію, 25,9% - стан здоров'я (свого або близьких), 22,7% - зростання рівня безробіття і загрозу втрати роботи, 18% - майбутнє своїх дітей.

Матеріальне становище, зростання цін і тарифів більше всіх турбують жителів центральних, північних, східних і південних регіонів. Війна на сході і мобілізація - жителів центральних і північних регіонів країни, міста Києва та Донбасу.

Також більше третини українців - 38,8%, оцінюють своє матеріальне становище як дуже низьке і низьке. Нижче середнього своє матеріальне становище оцінили 33,2% опитаних, як середнє - 25,7%, вище середнього - 2%, високе - 0,3% опитаних.

Опитування було проведено центром Соціальний моніторинг та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України з 4 по 14 липня 2015 року. Опитано 3924 респондента у 24 областях України та місті Києві. Опитування не проводився в Криму та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Максимальна похибка - 1,6%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам