RU

Організатори врадіївської ходи пересварилися між собою

18.07.2013, 16:28
Організатори врадіївської ходи пересварилися між собою - Фото
fc4797439545b6b44016b7698282be73.jpg
Організатори Врадіївської ходи пересварилися між собою.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після подій у Врадіївці, коли місцеві жителі заявили про намір йти до Києва, організувалося кілька груп з активістів. Одну з них очолив депутат партії УДАР Сергій Каплін, другу з Києва координував громадський діяч Олександр Данилюк.

Сьогодні група Капліна проводила акцію протесту біля будівлі МВС в Києві. Як виявилося, з самої Врадіївки в акції брало участь троє осіб. У міністерстві заявили, що "правильними" врадіївчани вважають іншу групу, яка має намір проводити акцію протесту сьогодні о 18:00 на Майдані незалежності. Проте, міністр Віталій Захарченко зустрівся з ініціативною групою з першої групи. Після цього на прес-конференції за підсумками зустрічі Захарченко продемонстрував відео Данилюка, назвавши його "головним організатором" ходи.

На відео Данилюк розповідає, що Каплін самовільно організував кілька сотень партійних активістів і пішов по неузгодженим маршрутом. "Сергій Каплін, фактично приєднавшись до врадіївської ходи, просто кинув його учасників і організував щось інше. Можливо, це хороша акція по суті, але по відношенню до людей, які ноги стоптали по дорозі з Миколаївської області, це підло. Для учасників ходи це удар у спину ", - сказав Данилюк.

У мережі Facebook Данилюк спростував слова Захарченка, що він є головним організатором ходи. Також він написав, що його слова "повисмкували з контексту", а інтерв'ю він давав знімальній групі, яка нібито представилася 5 каналом.

Каплін заявив, що у Данилюка немає морального права коментувати врадіївськы події. "На другий день після початку ходи я був делегований партією УДАР, щоб охороняти право на протест цих людей", - сказав він.

Троє громадян Врадіївки, які прийшли в Київ у групі Капліна, після зустрічі з Захарченком поїхали додому, заявивши, що не будуть залишатися на акцію на Майдані. Сам Каплін все ж має намір прийти на Майдан і навіть збирається встановлювати там намети.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини