RU

Опубліковано закон про Антикорупційний суд

13.06.2018, 11:03
Опубліковано закон про Антикорупційний суд - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Завтра, 14 червня, вступить в силу закон про Антикорупційний суд: повний його текст був опублікований сьогодні в офіційному віснику парламенту Голос України.

Деякі норми документа №2447-VIII почнуть діяти тільки з початком роботи антикорсуду.

З тектом документа крім друкованої газети можна ознайомитися тут.

Антикорсуд повинен бути сформований протягом року після вступу закону в силу. У його компетенції - розгляд справ у веденні НАБУ.

Суд почне роботу, коли за результатами конкурсу будуть призначені не менше 35 суддів, 10 з яких будуть суддями апеляційної палати. Відбір суддів проведе ВККС під наглядом Громадської ради міжнародних експертів, якими можуть стати як іноземці, так і українці.

Читайте також: Рада створила антикорупційний суд: що далі

7 червня 2018 року Верховна Рада прийняла закон (хто і як голосував) про Антикорупційний суд: "за" документ №7440 у другому читанні і в цілому проголосували 317 народних депутатів. 11 червня його підписав президент.

З моменту прийняття закону досить півроку для створення і запуску суду, заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, і додав: до цього обвинувачені заквапляться в "звичайний" суд. Глава Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що про через півроку антикорсуд почне роботу лише "за оптимальних умов".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини