RU

Опубліковано список підрозділів армії РФ в Донбасі і біля кордону

10.04.2015, 14:30
Опубліковано список підрозділів армії РФ в Донбасі і біля кордону - Фото
Фото: ЕРА
Підрозділи збройних сил Російської Федерації продовжують передислокацію в прикордонних районах поблизу державного кордону з Україною, а також перекидання техніки і живої сили на територію Донбасу. Група військових експертів Інформаційний спротив зібрала дані про участь у бойових діях на сході України підрозділів російської армії.

"Список не є вичерпним - дана інформація, яка вважається нами абсолютно достовірною", - прокоментував перелік підрозділів ЗС РФ керівник групи Дмитро Тимчук.

На території Донецької та Луганської областей, а також у прикордонних районах Ростовської області РФ ідентифіковані підрозділи:

- 74-ї окремої мотострілкової бригади (Юрга) в районі Старобешевого (Україна);
- 8-ї окремої мотострілкової бригади (Борзой, Чечня) в Макіївці (Україна);
- 28-ї зенітно-ракетної бригади у базовому таборі Долотінка (Міллерівський р-н, Ростовська область), постійне місце дислокації - Чебаркуль, Челябінська область, РФ;
- 35-ї окремої мотострілкової бригади (Алейськ) в районі полігону Кузьмінський (Ростовська область). За даними ІС, перекидання в Україні заплановано на 20-і числа квітня;
- 16-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС РФ в районі табору Долотінка, Ростовська область;
- 74-го окремого радіотехнічного полку особливого призначення (Владикавказ) біля кордону в Ростовській області. Охорону здійснюють підрозділи 100-ї окремої розвідувальної бригади (Моздок);
- 100-ї окремої розвідбригади в Тарасівському районі Ростовської області;
- 200-ї окремої мотострілкової бригади (Печенга) в районі Міллерово. За даними джерела, найближчим часом планується ротація підрозділів;
- 79-й реактивної артилерійської бригади (Тверь) біля кордону в Ростовській області;
- Окремі підрозділи 8-й ОМСБР на полігоні Серноводськ (Ставропілля, РФ) на навчаннях, після чого будуть перекинуті в Ростовську область.

З десантних частин зафіксована посилена БТГ 247-го полку ВДВ, перекинута до кордону з Україною.


Screenshot.jpg


Зазначається, що основна концентрація російських військ в Ростовській області спостерігається в районі населеного пункту Міллерово, де функціонують кілька польових таборів і дислокуються батальйонні тактичні групи зі складу військових частин Західного і Центрального військових округів РФ, а також "сухопутні" підрозділи зі складу Північного і Балтійського флотів.

Батальйонні тактичні групи зі складу в/ч Південного військового округу в основному базуються в районі полігону Кадамовський (Ростовська область). Також тут знаходяться підрозділи спецназу ГРУ і ВВ МВС.

За даними емісарів ІС, до кінця квітня в Ростовську область планується відправка додаткових підрозділів 56-ї окремої десантно-штурмової бригади з Камишина (нині кілька підрозділів бригади діють в Донецькій області), а також 200-ї артилерійської бригади з Гірського.

В районі полігону Кузьминський в Ростовській області ідентифіковані підрозділи 6-ї окремої танкової бригади (частина підрозділів - на території Донецької області). Крім того, в тій же області РФ ідентифіковані підрозділи 138-ї окремої мотострілкової бригади з Кам'янки (частина підрозділів - у Донецькій області).

Також, група ІС у співпраці з OSINT-спеціалістом* Іраклієм Комахідзе зафіксувала:


- перекидання до Куйбишевського району Ростовської області батальйонної тактичної групи 19-ї мотострілецької бригади (в/ч 20634, 58-а армія, Владикавказ, Північна Осетія). Раніше дана БТГ перебувала в районі полігону Кадамовський, де базуються ще кілька БТГ зі складу військових частин ЮВО РФ;
- передислокацію в район Ростова-на-Дону підрозділів 23-ї окремої мотострілкової бригади (Самара), які раніше були зафіксовані в Білгородській області РФ на Харківському напрямку. За попередніми даними, одна БТГ зі складу 23-й ОМСБР залишилася на Харківському напрямку;
- перекидання до самої межі на Новоазовському напрямку підрозділів артилерійської розвідки 7-ї військової бази з Гудаути, Абхазія.

* OSINT - розвідка на основі відкритих джерел (англ. Open source intelligence). Включає пошук, вибір і збір інформації, отриманої із загальнодоступних джерел та її аналіз.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини