RU

Оприлюднені декларації про прибутки суддів у справах Луценка і Тимошенко

05.07.2011, 21:08
Оприлюднені декларації про прибутки суддів у справах Луценка і Тимошенко - Фото
4bbeb730cf2dc2aac6ebcfbd7902ca60.jpg

Оприлюднені декларації про прибутки суддів у справах Луценка і Тимошенко
Суддя Печерського районного суду Сергій Вовк, який веде справу екс-міністра МВС Юрія Луценка, є власником земельної ділянки площею майже два гектари, а Родіон Кірєєв - суддя у справі проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко - власник двох автомобілів. Про це свідчать декларації про прибутки, які є у розпорядженні видання Фокус.

Відповідно до декларації про прибутки, суддя Печерського суду Сергій Вовк у 2010 році заробив 77 тис. 290 грн., в тому числі отримав матеріальну допомогу в розмірі 6 тис. 114 грн. Прибуток членів сім'ї склав 210 тис.грн., з яких 20 тис.грн. - матеріальна допомога, а 180 тис. - заробіток від "підприємницької і незалежної професійної діяльності".

У власності судді Вовка знаходиться земельна ділянка площею 1 тис. 800 кв.м. (її місцезнаходження не вказане) і квартира площею 205 квадратних метрів (адреса помешкання в декларації не вказана). Крім цього, у судді є автомобіль Ford, який він вніс у графу "автомобілі вантажні, спеціальні і автобуси",а у членів його родини - легкові автомобілі Toyota і Honda (моделі та роки випуску не вказані). Банківських внесків, цінних паперів і інших активів ані у Вовка, ані у його родичів немає.

Суддя Кірєєв у 2010 році заробив 61 тис. 560 грн. З них 53 тис. 865 - зарплата, 2 тис. 656 грн. - матеріальна допомога, а 5 тис. 038 грн. - дивіденди, відсотки, роялті. У його власності - квартира площею 56,76 кв.м. (адреса не вказана). Є нерухомість і у членів його родини - квартира (79 кв.м.) і гараж (21,7 кв.м.).

У автопарку Кирєєва два автомобілі: ВАЗ (марка автомобіля вказана нерозбірливо, тому вартість оцінити не можна) і Hyundai Tucson (новий автомобіль в мінімальній комплектації коштує приблизно 170 тис.грн.), на членів родини Кірєєва зареєстрована машина Hyundai Accent (вартість нового автомобіля - від 108 тис.грн). Також у судді є банківський внесок на суму 55 тис. 866 грн.

Нагадаємо, розгляд карної справи проти Луценка в суді почався 23 травня. Колишній міністр внутрішніх справ декілька разів подавав клопотання про відведення судді Вовка, однак суд це клопотання не задовольнив.

Судовий процес проти екс-прем'єр-міністра Тимошенко почався 25 червня. Вона також вимагала відведення судді Кірєєва, в чому їй було відмовлено.

Арешт Луценка: добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини