RU

Опозиційних членів окружкому в Первомайську викликали на допит

14.11.2012, 11:29
Опозиційних членів окружкому в Первомайську викликали на допит - Фото
Штурм ОВК у Первомайську (фото - novosti-n.mk.ua)
Прокуратура почала викликати на допити членів окружної виборчої комісії № 132 в Первомайську.

Як повідомляє  Novosti-N, у вівторок член ОВК № 132 Валерій Капралов отримав запрошення в прокуратуру "для дачі пояснень за фактом перешкоджання виконання рішення суду співробітникам державної виконавчої служби". Капралов повідомив, що в даний момент знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділенні кардіології Первомайської міськлікарні (кілька років тому він переніс складну операцію на серці), однак прокурорів це пояснення нібито не задовольнило - від нього зажадали найближчим часом з'явитися на допит.

Крім Капралова, виклик в прокуратуру отримала також член ОВК від НУНС Світлана Козак.

Нагадаємо, саме Капралов був тим самим єдиним членом окружної виборчої комісії №132, який чергував у приміщенні комісії в ніч з 1 на 2 листопада, під час першого штурму "Беркутом". Разом з ним у ту ніч в комісії знаходилися тільки спостерігачі Микола Романчук та Анатолій Дьяков.

За даними місцевих ЗМІ, в ніч з 1 на 2 листопада приблизно о 1:40 ночі в приміщення ОВК № 132 увійшли представники державної виконавчої служби Первомайська в супроводі приблизно 30 співробітників спецпідрозділу міліції "Беркут", екіпірованих по-бойовому. Держвиконавці пред'явили постанову Миколаївського окружного адміністративного суду про вилучення оригіналів протоколів дільничних виборчих комісій по округу. Капралов показав копію рішення цього ж суду, в якому говорилося про надання суду лише копій протоколів. Однак членів комісії змусили відкрити сейф з оригіналами, і виконавці разом із "Беркутом" почали виносити їх  в автобус із синіми міліцейськими номерами, що стояв на вулиці. Спроби відбити протоколи продовжувалися весь наступний день.

ЦВК визнала неможливість встановити результати виборів в окрузі. У підсумковому протоколі переможцем в окрузі записаний регіонал Віталій Травянко - 39,97%, бютівець Аркадій Корнацький програв - 39,66%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини