RU

Опозиція звинуватила Рибака у спотворенні фактів діяльності ТСК

05.06.2013, 17:24
Опозиція звинуватила Рибака у спотворенні фактів діяльності ТСК - Фото
Володимир Рибак
Керівництво та апарат Верховної Ради зробили все, щоб парламент не побачив звіту тимчасової слідчої комісії з розслідування фальсифікацій на виборах 2012 року. Про це під час брифінгу заявив депутат від Батьківщини, голова цієї ТСК Арсен Аваков.

Він заявив, що сьогодні цей звіт був відданий розголосу в ЗМІ п'ятьма членами ТСК. "Ми пішли на цей крок, коли зрозуміли, що апарат Верховної Ради, особисто керівництво Верховної Ради зробили все, щоб цей звіт не побачив трибуну українського парламенту", - заявив Аваков, повідомляє Українська Правда.

Він зажадав оприлюднення звіту з трибуни парламенту, щоб після цього опозиційні фракції могли внести пропозиції, щодо висновків, "які будуть цілком логічними за підсумками цього звіту".

Член ТСК Андрій Пишний заявив, що "голова Верховної Ради за участі голови Регламентного комітету (Володимир Макеєнко - ред.) допустили порушення прав депутатів на виконання ними депутатських повноважень".

Він підкреслив, що, оголошуючи про припинення діяльності ТСК, Рибак послався на висновок Регламентного комітету.

"Я, як перший заступник голови Регламентного комітету, до сфери відповідальності якого входить питання правового статусу тимчасових слідчих комісій, відповідально заявляю про те, що жодного рішення, жодного розгляду питання про припинення діяльності Тимчасової слідчої комісії, жодного подання Апарату Верховної Ради щодо неможливості прийняти висновок Тимчасової слідчої комісії, яку очолює Арсен Аваков, - не розглядалося ", - заявив Пишний, підкресливши, що посилання спікера на регламентний комітет є безпідставною.

За його словами, представники трьох опозиційних фракцій у складі Регламентного комітету зараз наполягають на скликанні позачергового засідання Регламентного комітету для розгляду цього питання.

Нагадаємо, Верховна Рада припинила роботу тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування можливих фальсифікацій на виборах народних депутатів, відбулися 28 жовтня 2012 року. Про це сьогодні на засіданні оголосив спікер Володимир Рибак.

"Комісія повинна була відзвітувати про виконання роботи не пізніше місяця від дня прийняття постанови про її створення, тобто 21 квітня цього року. А згідно з регламентом, у разі ненадання ТСК звіту Верховної Ради у визначений термін, повноваження такої комісії вважаються припиненими з наступного дня після строку подання ТСК звіту", - заявив спікер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини