RU

Опозиція знову посварилася з Литвиним

03.12.2012, 16:41
Опозиція знову посварилася з Литвиним - Фото
Володимир Литвин
Представники опозиційних фракцій парламенту шостого скликання покинули засідання робочої групи з організації роботи новообраної Верховної Ради сьомого скликання після того, як керівник групи, спікер Володимир Литвин відмовився задовольнити їх вимогу і спочатку обговорити питання персонального голосування в новому складі парламенту. Засідання почалося сьогодні о 15:00.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин запропонував спершу вирішити організаційні питання розміщення депутатів у залі і розселення іногородніх в готелях, потім вирішити ще ряд організаційних питань і після цього розглянути питання персонального голосування у новій Верховній Раді.

Представники опозиції попросили повідомити їм, о котрій годині буде обговорюватися питання, яке їх цікавить, з тим, щоб до цього часу вони могли повернутися на засідання групи. Спікер Литвин запропонував їм самим стежити за ходом засідання, якщо вони хочуть взяти участь в обговоренні питання.

Нагадаємо, перше засідання парламенту наступного скликання відбудеться 12 грудня. Минулого тижня опозиція вже покидала нараду з Литвиним на знак протесту. Тоді нардепи також не були задоволені тим, що питання про персональне голосування не ставилося як першочергове. Опозиційні депутати наполягають на ухваленні рішення про заборону в новому парламенті кнопкодавства шляхом введення реєстрації депутатів та електронної системи голосування, яка унеможливить голосування нардепів один за одного.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини