RU

Опозиція знову блокує трибуну Верховної Ради

06.03.2013, 09:43
Опозиція знову блокує трибуну Верховної Ради - Фото
166d5ff0a95b8db55de46cd346e24675.jpg
Депутати з опозиційних фракцій сьогодні вранці знову заблокували трибуну і президію Верховної Ради

Біля президії і трибуни перебувають близько двох десятків представників фракції Батьківщина. У сесійній залі присутні також декілька десятків представників від фракцій  ВО Свобода та УДАР.

Депутати не ночували в сесійній залі і зібралися в парламенті близько 9 ранку. Депутатів від фракцій Партії регіонів і КПУ поки немає в залі.

Нагадаємо, напередодні опозиціонери попередили, що заблокують роботу парламенту, якщо спікер Верховної Ради України Володимир Рибак не відкличе позов про позбавлення мандата народного депутата Сергія Власенка. Сам же Рибак сказав, що не буде цього робити. Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявив, що Рибак виконує замовлення президента Віктора Януковича на знищення парламентської опозиції. "Він відмовився відкликати свій позов", - підкреслив він.

Раніше стало відомо, що спікер Рибак попросив Вищий спецсуд позбавити Власенка мандата з подачі регламентного комітету парламенту. У регламентному комітеті вважають, що Власенко має бути позбавлений мандата як сумісник - він працює депутатом і виконають функції адвоката. Опозиція заявляє, що комітет сфальсифікував рішення. Сам же Власенко побоюється, що в разі позбавлення його депутатського мандата, його можуть заарештувати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини