Опозиція збирається в сесійній залі Верховної Ради

Опозиція збирається в сесійній залі Верховної Ради - Фото
31.01.2013, 10:11

Опозиція хоче розглянути питання про відставку генпрокурора та створити комісію з розслідування порушень закону щодо Тимошенко і Луценка

Опозиційні депутати збираються в сесійній залі Верховної Ради на своє зібрання. Крім представників фракцій  Свободи, УДАРа і Батьківщини, присутні позафракційні народні депутати, зокрема, Олесь Доній, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Депутати письмово реєструються біля столів реєстрації. Напередодні вночі багатьом опозиційним депутатам прийшли SMS з повідомленням про те, що збори скасовується. Про це, зокрема, журналістам повідомила депутат від Батьківщини Людмила Денисова. При цьому депутатам пропонувалося "зберігати режим мовчання". "Я відразу зрозумів, що це не наші - стиль не наш", - повідомив один з опозиційних народних депутатів.

Нагадаємо, на позачерговій сесії опозиція пропонує розглянути питання про відставку генерального прокурора Віктора Пшонки, створити комісію з розслідування порушень законодавства щодо Юлії Тимошенко та Юрія Луценка; розглянути питання про відповідальність керівників силових відомств за участь у політичних переслідуваннях. Вчора стало відомо, що Рибак  відмовився скликати позачергову сесію, незважаючи на наявність необхідних депутатських підписів. Сьогодні в ВО Батьківщина заявили, що опозиція прийде до парламенту 31 січня всупереч саботажу спікера, який відмовився виконувати Конституцію.
Популярне