RU

Опозиція завтра чекає Януковича в Раді

17.06.2013, 11:41
Опозиція завтра чекає Януковича в Раді - Фото
Віталій Кличко
Опозиція завтра чекає на президента у Верховній Раді, заявив лідер фракції УДАР Віталій Кличко  в своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кличко підкреслив, що є можливість повернути роботу парламенту в нормальне русло, "але тільки в одному випадку - якщо влада перестане робити вигляд, що опозиції та суспільства не існує".

Кличко зазначив, що опозиція сподівається на те, що завтра вранці президент знайде час для того, щоб виступити в парламенті зі своїм посланням до Верховної Ради. При цьому він заявив, що опозиція пропонує окрім президента заслухати представників фракцій, а також задати президенту питання і отримати на них відповіді. Зокрема, за його словами, опозиція хотіла б обговорити з президентом питання євроінтеграції, а також проблеми судової системи, зокрема, виборче правосуддя в Україні.

Крім цього, Кличко зазначив, що необхідно призначити вибори у Києві та на п'яти проблемних округах на осінь і розглянути низку економічних ініціатив опозиції.

Нагадаємо, що на минулому пленарному тижні опозиція заблокувала роботу парламенту і зажадала, щоб президент особисто представив у Верховній Раді своє щорічне послання.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини