RU

Опозиція зареєструвала альтернативний закон про прокуратуру

05.11.2013, 17:46
Опозиція зареєструвала альтернативний закон про прокуратуру - Фото
65f0b67929e0fdc301e6d123fe742795.jpg
Опозиційні фракції в парламенті зареєстрували проект закону  №3541-1 "Про прокуратуру", альтернативним президентському.

"Цим проектом закону ми радикально зменшуємо можливості для політичного тиску на прокуратуру з боку органів державної влади, нарешті наводимо діяльність прокуратури у відповідність до Конституції і рекомендаціями Ради Європи, а також істотно скорочуємо кількість прокурорів", - заявив один з авторів документа, глава парламентського комітету по боротьбі з оргзлочинністю і корупцією Віктор Чумак, цитує його прес-служба.

У авторський колектив увійшли представники трьох опозиційних фракцій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег ТягнибокВалерій Карпунцов, Наталія Агафонова, Павло Петренко, Андрій Кожем'якін та Олег Махніцький.

За словами Чумака, на відміну від проекту, представленого президентом Віктором Януковичем, альтернативний проект "не залишає для прокуратури прихованих можливостей втручатися в діяльність органів влади та бізнесу, а для керівництва прокуратури - маніпулювати своїми повноваженнями для того, щоб поховати будь-яку справу".

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович зареєстрував у Раді законопроект про прокуратуру. Новий закон про прокуратуру - одна з вимог Брюсселя для підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Досьє на Віктора Чумака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини