RU

Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради

18.02.2014, 10:22
Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Опозиція заблокувала трибуну парламенту, аргументуючи свої дії тим, що апарат Верховної Ради не реєструє проект постанови про повернення Конституції 2004 року. Про те, що документ не реєструється, повідомили журналістам лідери фракцій Свобода - Олег Тягнибок і Батьківщина - Арсеній Яценюк. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В даний час лідери  фракцій направляються в кабінет до спікера Володимира  Рибака, з тим, щоб переконати його зареєструвати проект постанови.

Народний депутат від Батьківщини Олександра Кужель, сидячи на місці спікера в заблокованій президії парламенту, заявила, що Верховна Рада не буде працювати до тих пір, поки проект постанови щодо повернення до Конституції-2004 року не буде зареєстрований.

Тягнибок пояснив, що ні в рішенні Конституційного суду України від 2010 року, ні в якомусь іншому документі не зафіксовано повернення до Конституції в редакції 1996 року. "Тому де-факто ми повинні жити за Конституцією 2004 року і цей політико-правовий акт (проект постанови, - ред.), за який мали б проголосувати в парламенті, який би зафіксував, що ми зараз живемо за Конституцією 2004 року", - сказав Тягнибок.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини