RU

Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради

12.12.2012, 16:58
Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради - Фото
Фото: Наталія Тарасовська, ЛігаБізнесІнформ
Фракція партії  Батьківщина заблокувала парламентську трибуну, Свобода оголосила перерву в пленарному засіданні Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, член тимчасової президії від Батьківщини Андрій Кожем'якін заявив, що двоє народних депутатів не прийняли присягу на пленарному засіданні ВР, отже, не можуть вступити в свої повноваження. Тим не менш, їхні підписи під присягою були зараховані. Для з'ясування цього питання він попросив оголосити перерву в роботі парламенту.

Кожем'якін підкреслив, що поки це питання не буде з'ясоване, опозиція не братиме участь у роботі тимчасової президії. Після чого він, а також представники від партії  УДАР Віталій Кличко і Свободи Руслан Кошулинський покинули президію. У президії залишився регіонал Олександр Єфремов та комуніст Петро Симоненко.

Депутати від опозиції стали вимагати перерву. Після того як Єфремов відмовився переривати роботу, депутати від Батьківщини і Свободи підтяглися до парламентської трибуни і заблокували її. Кошулинський повернувся у президію і в мікрофон оголосив перерву на вимогу опозиційних фракцій. Тим не менш, Єфремов продовжив вести засідання. В даний час частина опозиційних депутатів продовжує блокувати трибуну, інша частина із залу вимагає оголосити перерву.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини