RU

Опозиція: За скандал з LNG-терміналом ніхто не відповість

29.11.2012, 14:05
Опозиція: За скандал з LNG-терміналом ніхто не відповість - Фото
Андрій Сенченко (фото - byut.com.ua)

Прем'єр-міністру Миколі Азарову та главі Держінвестпроекту Владиславу Каськіву нічого не буде за скандал з підписанням документів по LNG-терміналу. Про це заявив журналістам народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко.

"Те, що відбулося, це приниження України на весь світ і нас як громадян країни. Це абсолютно вкладається в схему придбання паном Бойком (міністром енергетики та вугільної промисловості, - ред.) "вишок" у латвійських бомжів", - сказав Сенченко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сенченко звернув увагу на те, що жоден контракт такого рівня не може бути підписаний без супроводу Служби безпеки України. "Виникає питання: що, вже зовсім зруйновані ці механізми? Сьогодні ті люди, які сидять на корупційних потоках, вважають, що вони не зобов'язані дотримуватися цієї процедури? Або СБУ зайнято боротьбою з інакодумцями до такої міри, що їм ніколи захищати інтереси держави? Зараз всі задають питання: що буде з Каськівим, з Бойком, з Азаровим. Нічого не буде, тому що це в ряду подібних речей... але я думаю, що потрібно поставити запитання і пану
Калініну (очільнику СБУ, - ред.) - а чим зайнята служба, чому не дотримуються процедури", - поставив риторичне питання Сенченко.

Нагадаємо, в понеділок Держінвестпроект заявив про старт проекту терміналу скрапленого газу. Держпідприємство LNG-термінал і компанія Enagas SA (Іспанія) підписали угоду про співпрацю і створення консорціуму з будівництва терміналу для регазифікації скрапленого газу в Одеській області. Пізніше в російських ЗМІ з'явилася заява нібито іспанської компанії, яка відхрестилася від підписання документів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини