RU

Опозиція визнала, що програла перший раунд мовної битви

05.06.2012, 12:52
Опозиція визнала, що програла перший раунд мовної битви - Фото
Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов (фото - byut.com.ua)
Опозиція проявила себе не кращим чином під час голосування за скандальний законопроект № 9073. Про це сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів, повідомили один з лідерів об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк і голова виборчого штабу об'єднаної опозиції Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів, чому лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якін не дав команду опозиціонерам вихоплювати картки для голосування у депутатів від більшості, як було заплановано, Яценюк сказав: "Я знаю про те, що повинні були витягти 30 карток, і я знаю про те, що повинні були битися. І я знаю про те, що опозиція проявила себе не кращим чином. Це дуже серйозний урок для нас. І з трибуни парламенту я відверто визнав, що цю битву нам не вдалося виграти. Що стосується подальшої роботи, я думаю, це буде предмет серйозної дискусії ".

У свою чергу, голова виборчого штабу об'єднаної опозиції Турчинов зазначив, що, за інформацією опозиціонерів, скандальний законопроект мав розглядатися третім, і саме оголошення цього питання мало бути сигналом для атаки опозиційних депутатів. "Литвин за домовленістю зі своїми господарями поставив це питання другим, і депутати просто не зрозуміли, що почався розгляд цього питання", - зазначив він.

За словами Турчинова, саме таким спекулятивним, шахрайським шляхом законопроект був прийнятий у першому читанні. Уточнюючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ причини, за якими опозиції зірвати голосування не вдалося, Яценюк сказав: "У Партії регіонів було 234 голоси. Це те, що їм вдалося зібрати, щоб протягнути цей закон. Ми не змогли виграти цей бій. Потрібно було бути більш активними, скажу так, але 234 голоси - це 234 голоси ". Відповідаючи на питання журналістів, чому лідер фракції БЮТ Кожем'якін, який відповідав за зрив голосування, не вийшов на прес-пойнт, щоб преса змогла задати йому питання, що цікавлять, Яценюк сказав: "На прес-пойнт вийшли ми з Турчиновим, я так відповім на це питання".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини