RU

Опозиція визначиться з кандидатами в депутати до середини квітня

16.03.2012, 15:10
Опозиція визначиться з кандидатами в депутати до середини квітня - Фото
8c13403819e38944e015d98605baee03.jpg
Як повідомляє прес-служба БЮТ-Батьківщини, представники українських опозиційних партій, що входять до Комітету опору диктатурі, за підсумками засідання 15 березня прийняли рішення з метою завершення формування єдиного списку кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об'єднаної опозиції створити постійно діючу узгоджувальну комісію.

Також доручено керівним органам партій-учасниць Комітету опору диктатурі забезпечити завершення роботи за погодженням мажоритарних кандидатів у народні депутати та подати пропозиції постійно діючої узгоджувальної комісії до 10 квітня 2012 року.

За підсумками засідання вирішено звернутися до політичної партії УДАР, яка 22 січня 2012 року підписала угоду про спільні дії опозиції з пропозицією стати повноцінним членом Об'єднаної опозиції та внести для спільного узгодження свої пропозиції щодо кандидатів по одномандатних виборчих округах.

Повідомляється також, що заслухавши заяву керівника Української соціал-демократичної партії щодо виходу зі складу комітету, прийнято рішення задовольнити заяву та виключити парію зі складу комітету.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини