RU

Опозиція визнає, що без переговорів з владою не обійтися

19.02.2014, 16:36
Опозиція визнає, що без переговорів з владою не обійтися - Фото
2d4606a19623605e905076f434f11cff.jpg
Партії БатьківщинаУДАР і Свобода прийняли спільну заяву про трагічні події 18 січня. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

У заяві керівництво опозиційних партій стверджує, що вчорашня трагедія не є реалізованим сценарієм опозиції, і представники трьох партій ніколи не закликатимуть людей братися за зброю.

"Три місяці глухоти Януковича по відношенню до вимог Майдану в поєднанні з постійною провокаційною грою мускулами, потуранням безкарній агресії проти людей з боку силових структур і кримінальних елементів (так званих тітушок) - ось причина вчорашньої безпрецедентною для України трагедії, вина за яку цілком і повністю лежить на владі", - стверджують представники опозиції.

Опозиція, заявляє, що вести переговори з режимом, на руках якого стільки крові, річ неприємна, але необхідно запобігти подальшому кровопролиттю.

Керівництво опозиційних партій вимагає від Віктора Януковича забезпечити перемир'я і гарантувати відсутність силового тиску на Майдан, відвести з Майдану і прилеглих вулиць спецпідрозділу. Вимога Януковича розпустити Майдан по домівках у заяві названа контрпродуктивною і відірваною від реалій.

"Не ми збирали Майдан, і не нам його розпускати! Люди самі вирішать, як їм бути - залежно від того, коли і яким чином будуть задоволені їхні вимоги", - йдеться в заяві.

Президенту рекомендують зрозуміти, що в країні відбувається повстання проти нього особисто, висуваються вимоги суду над ним. У таких умовах, вимога повернення до Конституцією 2004 року - великий компроміс з боку Майдану, але можливості цього компромісу звужуються.

"Опозиція має честь представляти інтереси Майдану перед владою, але кредит довіри, наданий нам людьми, не безмежний, а їх терпіння не безкінечне. Залишаються лічені години, щоб трагічний процес не став незворотним. Вся повнота відповідальності за негайне припинення ескалації конфлікту, за вихід з глибокої політичної кризи лежить особисто на Віктору Януковичу", - йдеться в заяві опозиційних партій.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко поклав відповідальність за вбитих силовиків на опозицію.  

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини