RU

Опозиція вирішила не міняти кандидатів в п'яти спірних округах

14.01.2013, 14:02
Опозиція вирішила не міняти кандидатів в п'яти спірних округах - Фото
Микола Томенко
Опозиція висуне в п'яти проблемних виборчих округах тих кандидатів у народні депутати, які балотувалися там на виборах восени-2012 і вийшли на перші позиції. Про це сьогодні на прес-конференції заявив депутат від Батьківщини Микола Томенко

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ Томенко наголосив: "Всі наші кандидати, які, на нашу думку, в п'яти округах перемогли, будуть єдиними кандидатами від усіх трьох політичних сил. Якщо там, наприклад, йшов Левченко від Свободи (округ № 223, - ред. ), то Батьківщина і УДАР повинні підтримати Левченка від Свободи, якщо йшов Булатецький від Батьківщини в Черкасах, то УДАР і Свобода мають підтримати Булатецького від Батьківщини ".

В цілому це означає, що в проблемних округах будуть висунуті повторно:

Округ № 94 (Обухів, Київська область) - кандидат від Батьківщини Віктор Романюк
Округ № 132 (Миколаївська область) - кандидат від Батьківщини Аркадій Корнацький
Округ № 194 (Черкаська область) - кандидат від Батьківщини Микола Булатецький
Округ № 197 (Черкаська область) - кандидат від Батьківщини Леонід Даценко
Округ № 223 (Київ) - кандидат від ВО Свобода Юрій Левченко.

Томенко зазначив, що з округом № 6 в місті Севастополь, що звільнився після призначення регіонала Павла Лебедєва міністром оборони, опозиція буде ще визначатися.

Звернення провладних депутатів до Конституційного суду з приводу виборів в проблемних округах в опозиції розцінюють як спробу не проводити там вибори. Томенко визнав, що в законі про вибори дійсно закладені деякі проблеми, але вихід можуть запропонувати члени профільного парламентського комітету з питань місцевого самоврядування спільно з представниками ЦВК. "Ми з 5 лютого будемо наполягати на тому, щоб це рішення (про проведення виборів у п'яти округах, - ред.) було прийнято", - сказав він.

На думку Томенка, було б логічно, щоб в останню неділю травня або в першу неділю червня пройшли вибори і у Верховну Раду, і (при необхідності) в органи місцевого самоврядування, і мерів.

Нагадаємо, в минулому році Апеляційний адміністративний суд Києва  залишив у силі постанову ЦВК про неможливість встановити результати голосування на п'яти проблемних округах - № 94, 132, 194, 197, 223.

Верховна Рада рекомендувала Центральній виборчій комісії провести в цих округах повторні вибори.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини