RU

Опозиція вимагатиме від Литвина не підписувати мовний закон

03.07.2012, 17:09
Опозиція вимагатиме від Литвина не підписувати мовний закон - Фото
Андрій Парубій
Опозиція буде вимагати від голови Верховної Ради Володимира Литвина не підписувати закон про принципи мовної політики. Про це журналістам заявив народний депутат від НУНС Андрій Парубій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Парубій зазначив, що після того як депутати з першого разу не набрали голосів для розгляду законопроект на вечірньому пленарному засіданні, головуючий повинен був би поставити на голосування питання про повернення до голосування. Натомість головуючий в порушення регламенту ще раз поставив на голосування питання про розгляд законопроекту, а після цього документ в цілому.

"Ми будемо вимагати від спікера Володимира Литвина не підписувати даний законопроект", - сказав Парубій.

Нагадаємо, перш ніж документ надходить на підпис президенту України, його повинен завізувати голова Верховної Ради і лише потім направити в Адміністрацію президента.

Нагадаємо, тільки що Верховна Рада після бійки прийняла в цілому скандальний мовний закон Колесніченка-Ківалова, який розширює права російської мови в Україні. "За" проголосувало 248 карток нардепів.

Скандальний законопроект Ківалова-Колесніченка N9073 передбачає, що на території Україні гарантується вільне використання регіональних мов, якщо ними користуються не менше 10% громадян, які населяють певну територію. За рішенням місцевих рад чи за результатами збору підписів в окремих випадках це положення може бути застосоване до мови, регіональна група якої становить навіть менше 10% населення.

Досьє на Андрія Парубія
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини