RU

Опозиція вимагає від влади припинити тиск

25.06.2013, 14:56
Опозиція вимагає від влади припинити тиск - Фото
69a6edb21752acde6d43ea8afbca9a37.jpg

Представники опозиції вимагають припинити переслідування депутатів та їх родин. Про це сказано в заяві опозиціонерів, текст якої на своїй сторінці у Facebook розмістила депутат від Батьківщини Леся Оробець

У заяві опозиціонери нагадують про протиправну практику політичних утисків, яка почалася з ув'язнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Проте останнім часом, пишуть опозиціонери, стали відбуватися "десятки подібних випадків".

В опозиції зазначили, що "за сприяння місцевої влади та правоохоронних органів організовуються рейдерські збройні напади". Як приклад депутати наводять ситуацію на фірмі опозиціонера
Аркадія Корнацького.

"Податкова адміністрація проводить необгрунтовані податкові перевірки і здійснює систематичний тиск на підприємства і фірми, які належать опозиційним діячам або їх сім'ям", - сказано в заяві.

Автори заяви наголошують, що влада продовжує тиснути на депутатів з метою змусити їх вийти з фракції і голосувати в парламенті синхронно з владою.

"Народні депутати України розцінюють подібні дії з боку органів української влади як демонстрацію вибіркового правосуддя, а також свідоцтво прямого тиску на політичну позицію і волю депутатів від опозиції, грубе порушення міжнародних зобов'язань України, вимог української Конституції, відповідальність за яку прямо несе нинішній гарант Основного закону - Віктор Янукович", - сказано в заяві.

Нагадаємо, раніше Оробець заявила, що її чоловік був змушений виїхати з України через тиск на їх сім'ю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини