RU

Опозиція вимагає скликати позачергову сесію Верховної Ради

09.07.2013, 12:22
Опозиція вимагає скликати позачергову сесію Верховної Ради - Фото
Арсеній Яценюк
Опозиція наполягає на проведенні позачергової сесії, оскільки вересень - граничний термін для виконання зобов'язань України перед підписанням угоди з Європейським Союзом. Про це заявив сьогодні на брифінгу лідер фракції Батьківщина в парламенті Арсеній Яценюк..

"Після моїх переговорів з нашими європейськими партнерами стало ясно, що вересень - це крайній термін з виконання всіх вимог. Знаючи, яким чином працює український уряд, можна припустити, що вони будуть дуже довго розгойдуватися в подачі законопроектів. Саме тому було б правильно провести позачергову сесію або наприкінці поточного місяця, або на початку серпня, а потім завершити прийняття тих актів законодавства, які уряд ще не підготував, у вересні для того, щоб Європейський суд перевірив і відмоніторив, чи виконала Україна всі критерії, і вже наприкінці вересня або в початку жовтня чітко заявив, чи буде підписано угоду з Україною чи ні", - сказав Яценюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У той же час, поки, за словами Яценюка, переговори з Партією регіонів про проведення позачергової сесії результату не дають. Яценюк зазначив, що опозиція готова в будь-який момент зібратися для проведення сесії, однак без згоди регіоналів це не матиме сенсу, оскільки не набереться необхідної кількості голосів для прийняття євроінтеграційних проектів.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини