RU

Опозиція вимагає провести вибори у Києві 15 грудня

16.09.2013, 12:30
Опозиція вимагає провести вибори у Києві 15 грудня - Фото
8355cf28c49e54f90deaa38e8301554f.jpg
Опозиція вимагає на цьому пленарному тижні призначити вибори в Києві і заслухати уряд з питань бюджету. Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк у своєму виступі на засіданні погоджувальної ради Верховної ради, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Звертаючись до спікера парламенту  Володимира Рибака, Яценюк зазначив: "Якщо ви поставите завтра першим питанням порядку денного постанову про вибори мера Києва і ми домовимося про призначення цих виборів на 15 грудня, як і виборів за іншим обласним центрам, то точно також Конституційна більшість проголосує за проведення виборів у всіх центрах, і ми доведемо, що ми не тільки на словах , але й на ділі відстоюємо місцеве самоврядування" , - сказав він.

Яценюк також зазначив, що опозиція хотіла б заслухати уряд у п'ятницю з виконання бюджету 2013 року і базовими показниками на 2014 рік. "Нехай уряд дасть нам базові параметри, щоб ми хоча б розуміли, про що далі дискутувати" , - сказав він. Лідер Батьківщини також зазначив, що за інформацією опозиції, Кабміну не вистачає 45 млрд. грн. для того, щоб покрити витрати бюджету 2013 року.

У свою чергу Володимир Рибак зазначив, що питання виборів у Києві потрібно додатково обговорити на засіданні лідерів фракції, так як він вже двічі виносився в зал і двічі був провалений.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини