RU

Опозиція викликає Януковича на чоловічу розмову

21.02.2012, 12:28
Опозиція викликає Януковича на чоловічу розмову - Фото
Микола Томенко
У вівторок, виступаючи з трибуни парламенту, заступник голови Верховної Ради України, один з лідерів партії Батьківщина Микола Томенко озвучив ряд вимог фракції БЮТ.

Як повідомляє прес-служба партії, Томенко нагадав, що вже майже місяць пройшов з того часу, як парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію по Україні, в якій закликала українську владу зупинити боротьбу проти своїх політичних опонентів шляхом відкриття кримінальних справ і взяттям їх під варту.

"Однак ми не бачимо реальних дій, які скоїв президент, уряд чи парламент в реалізації тих заходів, які передбачені резолюцією ПАРЄ", - зазначив Томенко.

"З огляду на це фракція БЮТ-Батьківщина вимагає завтра розглянути постанову, підготовлену комітетом з питань закордонних справ та європейської інтеграції, що передбачає чіткий план дій по виконанню резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи", - додав він.

"Також, враховуючи стан здоров'я Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенко та інших, розуміючи необхідність виконувати документи міжнародних організацій та враховуючи, що пункт 3 резолюції ПАРЄ чітко апелює до президента України" розглянути всі наявні у нього правові засоби, щоб звільнити цих колишніх членів уряду і дозволити їм приймати участь у наступних парламентських виборах ", фракція БЮТ-Батьківщина вимагає від Віктора Януковича забезпечити невідкладну зустріч з керівництвом нашої фракції для обговорення, як він збирається виконувати це рішення і допустити до виборів Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних ув'язнених" , - сказав Томенко.

"Ми хочемо говорити з Віктором Януковичем не як політики, а як державні діячі, українці і чоловіки", - підкреслив він.

"Переконаний, що така розмова керівництва опозиційної фракції і Віктора Януковича буде корисна не тільки для України, але й для нього", - додав політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини