RU

Опозиція виграє вибори-2015, якщо вийде з Facebook, - Таран

24.01.2013, 15:17
Опозиція виграє вибори-2015, якщо вийде з Facebook, - Таран - Фото
cdbb9163be2b770bea1a222cda9253ab.jpg
Успіх опозиції на президентських виборах 2015 року буде залежати насамперед від того, наскільки вона зможе зайнятися "польовою" роботою. Про це сьогодні на прес-конференції сказав політолог Сергій Таран.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Тарана, доля президентських виборів буде вирішуватися не тільки в офіційних інститутах, які покликані забезпечити прозорість виборчого процесу. "Для опозиції важливо вийти за межі парламенту. Більш того - за рамки Facebook і достукатися до громадян, які зараз байдужі до політичних процесів, так як масовість буде мати велике значення", - сказав Таран.

Політолог зазначив, що буде великою помилкою, якщо в період між виборами опозиція обмежиться тільки парламентською діяльністю.

Крім того, що стосується об'єднання опозиції в єдину партію, за словами політолога Олексія Гараня, це можливо тільки на базі об'єднаної опозиції. "Я думаю, що Свободу варто розглядати окремо, а УДАР вибудовує свою структуру. Мені здається, що навряд чи вони відгукнуться на цю пропозицію", - сказав він.

На думку експерта, мова повинна йти про об'єднання зусиль, яке зараз відбувається в парламенті, і на президентських виборах. "Це і взаємна підтримка кандидатів, це і спільний контроль в комісіях, це і моніторингові структури, і структури спостерігачів", - сказав Гарань.

Однак політолог не виключає, що є можливість, що опозиція пересварилися і не зможе домовитися з приводу єдиної стратегії на президентських виборах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини