Опозиція виграє вибори-2015, якщо вийде з Facebook, - Таран

24.01.2013, 15:17
Опозиція виграє вибори-2015, якщо вийде з Facebook, - Таран - Фото
cdbb9163be2b770bea1a222cda9253ab.jpg

Політолог вважає, що буде великою помилкою, якщо в період між виборами опозиція обмежиться тільки парламентською діяльністю

Успіх опозиції на президентських виборах 2015 року буде залежати насамперед від того, наскільки вона зможе зайнятися "польовою" роботою. Про це сьогодні на прес-конференції сказав політолог Сергій Таран.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Тарана, доля президентських виборів буде вирішуватися не тільки в офіційних інститутах, які покликані забезпечити прозорість виборчого процесу. "Для опозиції важливо вийти за межі парламенту. Більш того - за рамки Facebook і достукатися до громадян, які зараз байдужі до політичних процесів, так як масовість буде мати велике значення", - сказав Таран.

Політолог зазначив, що буде великою помилкою, якщо в період між виборами опозиція обмежиться тільки парламентською діяльністю.

Крім того, що стосується об'єднання опозиції в єдину партію, за словами політолога Олексія Гараня, це можливо тільки на базі об'єднаної опозиції. "Я думаю, що Свободу варто розглядати окремо, а УДАР вибудовує свою структуру. Мені здається, що навряд чи вони відгукнуться на цю пропозицію", - сказав він.

На думку експерта, мова повинна йти про об'єднання зусиль, яке зараз відбувається в парламенті, і на президентських виборах. "Це і взаємна підтримка кандидатів, це і спільний контроль в комісіях, це і моніторингові структури, і структури спостерігачів", - сказав Гарань.

Однак політолог не виключає, що є можливість, що опозиція пересварилися і не зможе домовитися з приводу єдиної стратегії на президентських виборах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами