RU

Опозиція вдвічі обходить ПР у рейтингах, - опитування

03.09.2013, 17:27
Опозиція вдвічі обходить ПР у рейтингах, - опитування - Фото
Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко
Опозиційні партії, представлені сьогодні у Верховній Раді, отримали б удвічі більше голосів виборців, якби вибори проходили в серпні 2013 року. Про це свідчать результати політичного омнібуса, проведеного компанією TNS в Україні.

Згідно з даними дослідження, за Партію регіонів готові проголосувати 15,5% громадян, які взяли участь в опитуванні, Батьківщина набрала б 12,8%,УДАР Віталія Кличка - 12,6, а націоналісти з партії Свобода мможуть розраховувати на 5,9% підтримки. 24,1% учасників опитування не визначилися з електоральними уподобаннями, ще 16,5% не пішли б на вибори.

Порівняно з вересня 2012 року електоральна підтримка Партії регіонів зменшилася на 2,3%, Батьківщина втратила 3,2%. УДАР і Свобода поліпшили свій рейтинг на 1,5% і 3,1% відповідно.

Генеральну сукупність учасників омнібусів, що проводяться TNS в Україні складає населення України віком від 16 до 75 років, вибіркову сукупність - 1200 респондентів щомісячно. Опитування проводиться методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" на дому у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини