RU

Опозиція в Раді повернулася з перерви із заявою по Тимошенко

07.06.2012, 11:29
Опозиція в Раді повернулася з перерви із заявою по Тимошенко - Фото
Андрій Кожем'якін
Після півгодинної перерви в засіданні Верховної Ради депутати від опозиції вимагали від президента України Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко та Юрія Луценка. Заява від двох опозиційних фракцій зробив лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кожем'якін підкреслив, що фракція БЮТ вимагає від президента Януковича публічних пояснень, чому не виконується резолюція ПАРЄ від 26 січня, резолюція Європарламенту від 24 травня, а також негайно виконати пункт 3 резолюції Європарламенту, в якому йдетья про те, що "Європарламент закликає до негайного звільнення всіх ув'язнених, засуджених за політичними мотивами, у тому числі лідерів опозиції".

Крім цього, Кожем'якін оголосив, що БЮТ вимагає надати можливість експерту Гельсінського комітету з прав людини публічно озвучити незалежну експертно-юридичну оцінку кримінальних справ, порушених проти Юлії Тимошенко, з трибуни Верховної Ради. "Восени цього року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Європарламент поставив чітку й однозначну вимогу в пункті 13 своєї резолюції, тобто, вибори до українського парламенту не можуть вважатися чесними, якщо два головних політика країни - Юлія Тимошенко та Юрій Луценко - які в 2007-му очолювали найбільш потужні політичні сили країни, сьогодні кинуті за грати", - сказав він.

Досьє на Андрія Кожем'якіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини