RU

Опозиція в Facebook з'ясовує, хто поцупив плакат з Рибаком

06.02.2013, 12:08
Опозиція в Facebook з'ясовує, хто поцупив плакат з Рибаком - Фото
9081c31d23ea4ccaf4c7cb691f55280a.jpg
Під час нічного чергування депутатів з фракції УДАР у Верховній Раді із залу засідань зник плакат: "Рада гниє з Рибака". У фракції не виключають, що його забрали в якості сувеніра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів про зникнення плаката, народний депутат-ударовец Віктор Пинзеник сказав: "Я чув, що хтось узяв його на сувенір". Відповідаючи на питання, чи був це представник УДАРу, Пинзеник сказав: "Можливо".

Варто відзначити, що новина активно обговорюється в Facebook: опозиціонери від різних партій звинувачують одне одного в тому, що втрачено настільки важливий плакат.

"Нехай відповідають (депутати УДАРу, - ред.), адже цей плакат вони ж і вішали", - пише член партії Свобода Олександр Аронець, додаючи: "Якщо знали, що не зможуть зберегти, потрібно було згорнути на ніч, а вранці знову повісити".

Депутат Батьківщини Олександр Бригинець теж висловився: "Кращим гаслом вчорашнього дня було "Рада гниє з Рибака", яке красувалося за столом президії. Незважаючи на те, що всю ніч сесійну залу охороняв УДАР, згаданий плакат зник. Невже невидимі космічні марсіани тихенько вкрали ідеологічну цінність, поки втомлений караул спав " - пише він.

Досьє на Віктора Пинзеника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини