RU

Опозиція відмовляється голосувати у Верховній Раді

08.11.2013, 11:20
Опозиція відмовляється голосувати у Верховній Раді - Фото
695c616fe89402f13135740ce3e682b2.jpg
Опозиціонери відмовилися голосувати за призначення місцевих виборів і призначення пам'ятних дат, поки до порядку денного не будуть внесені євроінтеграційні закони.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перший віце-спікер Верховної Ради Ігор Калєтнік поставив на розгляд питання про призначення низки позачергових місцевих виборів. Депутати від фракції Батьківщина і Свобода звернули увагу на те, що серед них немає виборів у Києві, а народний депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко заявила, що опозиція взагалі не буде підтримувати будь-які законопроекти доти, поки до зали не будуть внесені проекти законів, необхідні для євроінтеграції.

Калєтнік поставив на голосування перший з 118 проектів про призначення місцевих виборів, і він не набрав необхідної кількості голосів без підтримки опозиційних фракцій. Тоді Калєтнік перейшов до проектів постанов про відзначення пам'ятних дат.

З першого питання він оголосив доповідача - голову парламентського комітету з питань науки і освіти Лілію Гриневич. До Калєтніка підтягнулися депутати від УДАРу і Батьківщини. Після переговорів з ними Калєтнік зазначив, що автори проектів постанов про пам'ятні дати від опозиції відмовляються виступати зі своїми доповідями, і ще раз запросив виступити з доповіддю Лілію Гриневич. Та зазначила, що опозиціонери виступлять за всіма своїми питаннями, "але тільки тоді, коли буде вирішено головне питання - питання євроінтеграційних законів".

Вона підкреслила, що ні за які інші законопроекти опозиціонери доти голосувати не будуть. Перший віце-спікер перейшов до останнього пункту порядку денного - оприлюдненню депутатських запитів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини