RU

Опозиція створює сайт про діяльність Азарова

29.05.2013, 10:07
Опозиція створює сайт про діяльність Азарова - Фото
Сергій Каплін (фото - Facebook)

В партії УДАР вирішили щодня контролювати діяльність прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Народний депутат Сергій Каплін від УДАРу повідомив про початок проекту під назвою "Щоденник Азарова".

"Це буде сайт, оформлений як шкільний щоденник. Наші волонтери відзначатимуть там найбільш значущі події в діяльності Миколи Азарова, а громадяни зможуть коментувати і ставити оцінки. Наприкінці місяця вони будуть підсумовуватися і виводитися в загальний бал, щоб люди знали, як працював прем'єр. Миколі Азарову також можна буде поставити оцінку за поведінку", - розповів Каплін.

Політик запевнив, що учасники проекту "не перешкоджатимуть діяльності прем'єра". Вся інформація про роботу глави уряду видобуватиметься з власних і відкритих джерел - публікацій друкованих та інтернет-видань, сайту уряду та сторінки Миколи Азарова на Facebook. "Презентація щоденника відбудеться наступного тижня. Це пробний крок, далі ми постараємося, щоб такі щоденники з'явилися у кожного чиновника, мера та народного депутата", - зазначив Каплін.

Таку ініціативу підтримали і у фракції
Батьківщина. "Самому Миколі Азарову давно наплювати на подібні ініціативи, а про таке поняття, як громадський контроль, він навіть не чув! У принципі, ідея колег хороша, хоча це і не більше, ніж троллінг - втім, це теж потрібна справа для мобілізації людей", - заявив член парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Стець (Батьківщина).

Тим часом представники Партії регіонів назвали пропозицію партії УДАР "рекламним ходом опозиції". "Така ідея буде подобатися людям, так як громадяни у нас завжди налаштовані проти влади. Але, я вважаю, що неможливо оцінювати діяльність прем'єр-міністра по вирваних з контексту фразах і висловлювань", - сказала народний депутат від Партії регіонів Світлана Фабрикант.

Досьє на Сергія Капліна

Джерело: Комерсант-Україна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини