RU

Опозиція розблокувала Верховну Раду

22.02.2013, 12:56
Опозиція розблокувала Верховну Раду - Фото
879d274fbb4e911aaa77f17239e0f1d2.jpg
Фракція партії УДАР у Верховній Раді України розблокували трибуну і президію парламенту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, до депутатів підійшов лідер фракції Віталій Кличко, після нетривалих переговорів він потиснув руку ударівцям, які блокували президію ВР, після чого депутати повернулися на свої робочі місця. Також опозиціонери залишили парламентську трибуну.

В опозиції повідомили, що змогли домовитися з провладною більшістю з питання кнопкодавів. "Попередньо й дуже схематично: голосування - заява депутата про факт порушення процедури голосування - встановлення головуючим факту відсутності депутата, картка якого проголосувала в системі - вилучення та блокування карти - переголосування", - повідомив на своїй сторінці в  Facebook депутат з фракції Батьківщини Андрій Пишний.

У цей момент, за словами опозиціонерів, йде остаточне узгодження та доопрацювання змін до регламенту.

Співробітники апарату парламенту вже прибрали з президії зайві стільці і зняли розвішані опозиціонерами плакати. Особливо бурхливо опозиціонери протестували, коли співробітники апарату знімали плакат За Україну без Януковича. Тим не менш, жодних активних дій депутати від опозиції не робили, просто висловлюючи своє обурення криками на місцях.

Нагадаємо, опозиціонери кілька тижнів блокували парламент, вимагаючи від влади персонального голосування в парламенті й відмови від практики голосувати "за сусіда".

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини